VIDEO TRANSCRIPTION
No description has been generated for this video.
Cześć, dzień dobry, dzisiaj pokażę Ci słynne narzędzie 11 Labs, czyli sztuczna inteligencja, która potrafi sklonować nasz głos. Ja już jestem po pierwszych testach i powiem Wam szczerze, że w obecnej wersji nie działa to za dobrze z językiem polskim, mimo że twórcy się chwalą, że już mają ten język polski, ale myślę, że to jest kwestia dosłownie tygodni, żeby system się nauczył. Tak wygląda panel główny. Ja sobie doładowałem konto za 5 dolarów, żeby mieć tą subskrypcję, za pierwszy miesiąc zapłaciłem tak naprawdę 1 dolar, tutaj klon, voice, kont, dobra. Czyli tak to wygląda, mamy tutaj jakiś próbkę do dodania i zobaczmy jak to wygląda.
Klikamy sobie add voice i możemy albo wybrać jakiegoś już tutaj gotowego awatara, który będzie mówił młody, w średnim wieku, stary, akcent amerykański, afrykański, Australia, tak? I my sobie tutaj wpisujemy treść tej wiadomości, którą on ma wymówić, następnie klikamy generate i wtedy ten system nam sobie klonuje. Ja to spróbuję wam pokazać w tej chwili na żywo, czyli ja sobie odpalę QuickTimePlayer, nowe nagranie dźwiękowe i weźmiemy sobie mikrofon, jakoś sobie wezmę taką, mikrofon mam wybrany i klikam start. Cześć, dzień dobry, ja nazywam się Tomasz Guzik i dzisiaj testujemy narzędzie 11labs. Dzięki temu sprawdzimy jak to narzędzie klonuje głos, czy działa dobrze z językiem polskim, czy będziemy w stanie sobie tutaj stworzyć treści automatyczne.
To narzędzie będzie o tyle fajne, że jeżeli ktoś wstydzi się mówić do mikrofonu, nie sprawia mu to za bardzo komfortu, to dzięki temu narzędziu będzie mógł sobie napisać tekst, np. artykuł blogowy i z tego artykułu zrobić podcast. Dzięki temu zagospodarujemy sobie kolejne miejsce w sieci, będąc na Spotify, Apple Podcast i wielu, wielu innych miejscach. Myślę, że jest to bardzo fajne, bardzo rozwojowe narzędzie i jak widziałem pierwsze testy z językiem angielskim to naprawdę jest tutaj ogromny, ogromny potencjał. Dobra, mam plik minutowy, stopuję sobie, tutaj sobie mogę coś tam zaznaczyć, ciaaaak, nazwa A, muszę kliknąć X, 11labs, zachowaj.
Plik został zachowany, następnie dodaj dźwięk, instant voice cloning, czyli klonujemy nasz głos, wpisujemy sobie Tomasz, guzik testowy, tu wpisujemy 11labs, może musi się jeszcze załadować chwileczkę, spróbujmy tu wpisać 11labs. Mamy ten plik, kopiujemy go tutaj, on zajmuje 2,4mb, no labels, czyli tu możemy dodać jakieś labels, value American, accent, co to daje? Dobra, może jakiś opis. Chcę aby głos brzmiał jak 30-stolatek młody chłopak mówiący o marketingu. Dobra, tu jakaś polityka, to sobie muszę schować i klikamy dodaj dźwięk i zobaczymy co tu tam stworzy, bo na pierwszych testach nie wyglądało to optymistycznie, ale tak jak mówię, to jest kwestia tygodni, kiedy AI się po prostu nauczy języka polskiego.
Możemy sobie tutaj wybrać use i ja tutaj dałem taki przykład, sprawdź jaka jest pogoda i tutaj mam modele językowe i tutaj rzeczywiście jest już język polski, zamykamy, klikamy sobie voice settings, clarity, similir, tutaj mamy jakieś opcje dodatkowe, ale zostawmy domyślne i zobaczymy jak to wszystko pójdzie. Generate i co się dzieje? Czy coś się dzieje czy się nie dzieje? Generate. A może opowiedz mi historię o marketingu internetowym, poradnik, który nagrywam na kanał YouTube. Generate. Dobra, chyba muszę wejść na pole jakieś tutaj gówne. Czego to mi nie generuje tego dźwięku? VoiceLab, history, a dobra, stworzyło mi, klikamy play. Może tutaj muszę kliknąć, albo się jeszcze ładuje.
Chyba sobie coś nie radzi ten 11labs, powiem wam, z przeglądarką Safari. Nie da się wejść w ten plik? Dobra, zróbmy tak, żeby nie kombinować. O, mamy tu 11labs, akurat moje konto, history. Opowiedz mi historię o marketingu internetowym, poradnik, który nagrywam na kanał YouTube. Ok, brzmi to już coraz lepiej. Sprawdź jaka jest pogoda na zewnątrz, dzięki temu będziemy wiedzieć czy iść na spacer. No i widzicie, mamy sklonowany głos, jak widać, nie działa to dużo lepiej niż w pierwszych testach, bo w pierwszych testach miałem coś takiego. Sprawdź jaka jest pogoda na zewnątrz, dzięki temu będziemy wiedzieć czy iść na spacer.
Coś tutaj poszło ewidentnie nie tak, ale już w kolejnych testach zobaczcie, że ten dźwięk jest całkiem całkiem. Wiadomo, że jeszcze nie brzmi jak ja, ale już idziemy w dobrym kierunku, ja myślę, że to jest kwestia miesiąca i będzie żyleta. Opowiedz mi historię o marketingu internetowym, poradnik, który nagrywam na kanał YouTube. No, jeszcze do perfekcji brakuje sporo, ale będę ćwiczył jak to robić lepiej, jak to robić dobrze, może jakiś format pliku będzie miał tutaj znaczenie. W opisie pod tym filmem masz możliwość odebrania poradnika, jak zarabiać na sztucznej inteligencji nawet 1000 zł dziennie, dlatego zapisz się na listrę, odbierz poradnik i ciesz się kolejną wiedzą z zakresu AI.
Ja na ten moment Cię pozdrawiam, dzięki za testy, pozdrawiam serdecznie, cześć. .
By visiting or using our website, you agree that our website or the websites of our partners may use cookies to store information for the purpose of delivering better, faster, and more secure services, as well as for marketing purposes.